ART / Lithographs / Litograph in colors 14943230
nr 1494 3230
Ã…ke Ã…hlin
(f. 1913), Sverige
Åke Åhlin (b. 1913), Sweden. Signed, Waxholmsbåt. Litograph in colors, Image dimensions: 40x58 cm, outer dimensions including frame: 57x74 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, Waxholmsbåt. Färglitografi, bildmått: 40x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm
Ã…ke Ã…hlin, Swedish painter born 1913.
600
SEK 300
Monday October 3 2022
at 18:23:47
1/10 09:29:39